Zdrada w wielu przypadkach oznacza koniec związku, gdyż niewielu parom udaje się przetrwać to traumatyczne doświadczenie. Niestety często osoba zdradzana dowiaduje się o romansie drugiej połówki jako ostatnia z otoczenia, narażając się tym samym na dodatkowe upokorzenie.

Jeżeli nie ufasz w 100% swojemu partnerowi, ale nie wiesz, jak dowieść, że ma romans, zapoznaj się z poniższymi zachowaniami, które mogą potwierdzić twoje podejrzenia.

Partner zbyt często spogląda na telefon komórkowy

Jeżeli nagle twój ukochany zabiera komórkę nawet do toalety, często wychodzi, by z kimś porozmawiać przez telefon na osobności i skrycie pisze sms’sy-powinnaś być szczególnie czujna. Niestety nowoczesne technologie jak portale społecznościowe, komunikatory ułatwiają zdradę. Według badań socjologów telefon komórkowy to najpopularniejsze narzędzie zdrady.

Ukochany nagle przykłada dużą wagę do swojego wyglądu

Gdy twój mężczyzna, który nie interesował się modą, zaczyna z wielkim entuzjazmem odwiedzać sklepy z markową odzieżą, może to oznaczać, że stara przypodobać się nowemu obiektowi westchnień, którym na pewno nie jesteś ty. Jeżeli partner, który stronił od wysiłku fizycznego dodatkowo zaczął uprawiać intensywnie sport, by popracować nad sylwetką możesz być niemal pewna, że ma romans.

Oziębłość seksualna

Jedną z typowych oznak zdrady ze strony mężczyzny jest nagły brak zainteresowania seksem. Jeśli partner, który do tej pory nie stronił od intymnych zbliżeń nagle unika pieszczot-prawdopodobnie spełnia się w tej sferze z drugą kobietą.

Późne wracanie z pracy- częste znikanie z domu

Gdy twój partner, który do tej pory zawsze wracał po pracy prosto do domu, od pewnego czasu przychodzi dopiero późnymi wieczorami lub co gorsza nie wraca na noc-przypuszczalnie dzieli ten czas z kochanką. Jeżeli dodatkowo nie odpisuje na twojej sms’y, nie odbiera telefonów, gdy dzwonisz zmartwiona jego spóźnianiem powinnaś mocno się zaniepokoić i zdobyć się na szczerą rozmowę z nim, by wyjaśnić sytuację.